WELCOME TO
LE PRIVÉ

Szara Gęś Le Privé to najlepsze połączenie elegancji, luksusu i wykwintnego smaku. Do dyspozycji naszych Gości posiadamy cztery odrębne sale, z których trzy mogą być zarezerwowane na wyłączność – Amazonico, Cognac i Champagne Room. W naszej karcie znajdą Państwo świeże ryby, ostrygi, gatunkowe mięsa oraz autorskie koktajle. Nowoczesna kuchnia inspirowana podróżami przeniesie Państwa w niezapomnianą przygodę kulinarną.

Nasza etyka pracy opiera się na najwyższych standardach jakościowych, co sprawia, że każde danie jest przygotowywane z najświeższych i najlepszych składników. Szara Gęś Le Privé jest miejscem, w którym spełnią się Wasze kulinarno-eventowe marzenia.

Main Square 17/ 1st floor
31-008 Cracow

MUSIC

Muzyka na żywo w każdy piątek oraz sobotę od 20:00

COCKTAILS

Bogata oferta koktajli

Możliwość rezerwacji sali na wyłączność
Kuchnia sharingowa inspirowana podróżami
Cocktail room idealny na zakończenie kolacji
Pokazy barmańskie
Degustacje whiskey
Degustacje win z sommelierem
Degustacja ostryg
Degustacja kawioru

PRIVATE

COGNAC ROOM

Inspiracją dla tej sali jest las i środowisko łowieckie. Całość atmosfery wnętrza dopełnia oryginalny piec kaflowy z XIV wieku. Jest to jedna z większych sal w naszej restauracji i może pomieścić 48 osób.

PRIVATE

AMAZONICO ROOM

Soczysta zieleń oraz złoto, a także ręcznie wykonane elementy dekoracji przenoszą naszych gości w egzotyczne klimaty. Kolejnym walorem tej sali jest niezapomniany widok na krakowski Rynek Główny. W codziennym ułożeniu stołów na sali równocześnie może przebywać 36 osób, natomiast jeśli gościom zależy, aby byli usadzeni przy jednym stole, liczba miejsc zmniejsza się do 26.

PRIVATE

COCKTAIL ROOM

Sala Koktajlowa to najbardziej kolorowa sala w naszej restauracji. Znajdują się na niej małe stoliki, a oddzielające je kurtyny nadają intymnego charakteru. Ta sala stylizowana jest na miejsce gdzie można napić się koktajlu przed kolacją bądź cieszyć się digestive po. Jest to kameralna sala mieszcząca 26 osób.

PRIVATE

CHAMPAGNE ROOM

Najbardziej stonowaną i klasyczną salą jest właśnie sala Champagne Room. Srebro ścian oraz foteli nadaje jej surowej elegancji, a autentyczny sufit z XIV wieku dopełnia jej majestatycznej etery. Sala ta jest bardzo przestronna i idealnie nadaje się na organizację w niej różnego typu imprez okolicznościowych. Okna skierowane na płytę Rynku Głównego sprawiają, że pobyt w niej jest nadzwyczajnym doświadczeniem. Sala mieści maksymalnie 48 osób.